aboutus

SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED

SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: SECUERA
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 5000000-8000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

l Shenzhen Secuera Technology Co., Ltdgüvenlik ekipmanı araştırma ve geliştirme, üretim ve satışını taahhüt eden ulusal yeni bir yüksek teknoloji kuruluşudur ve ayrıca kişiselleştirilmiş güvenlik sistemi çözümü sağlayıcısıdır.Şirket, ürün inovasyonuna ve geliştirmeye büyük önem vermekte ve bağımsız araştırma ve geliştirme gücünü pekiştirmek için en iyi yetenekleri aktif olarak işe almaktadır.Firmamız ayrıca güvenlik endüstrisinin önde gelen ürünlerini oluşturmak için birçok yerli tanınmış kurumla işbirliği yapmaktadır.

l Tüm kamu güvenliği çözümlerini sağlayan mükemmel bir üretici olarak ağırlıklı olarak X Ray Tarama Sistemleri, Metal Dedektörü, Vücut Tarama Sıcaklık Sistemi üretmektedir.

l Şirketimiz, ürün kalitesini işletme hayatı olarak görmektedir, her üretim parçasını IS'ye göre sıkı bir şekilde kontrol etmektedir.Ö9001 uluslararası birinci sınıf ürünlere standart ve aktif yaklaşımlar.

l Müşterilerin gelişen taleplerini karşılayın "şirketin sürdürülebilir gelişiminin yönüdür. Şirket, çeşitli büyük etkinlik mekanlarını ve havalimanlarını kapsayan dünyanın yaklaşık 30 ülkesinde 1.000'den fazla acenteye yüksek kaliteli, verimli ve kişiselleştirilmiş ürün ve hizmet sağlamıştır. , istasyonlar, terminaller, eğlence mekanları, kamu güvenlik sistemi, önemli fonksiyon devlet daireleri, büyük fabrikalar, muayene odası, alışveriş merkezleri ve insan giriş güvenlik kontrolü, kaçak mal denetimi gibi diğer alanlar. Mevcut marka SECUERA 80'den fazla ülkede güçlü bir uluslararası müşteri tabanı oluşturmuştur, ürünler Avrupa, Amerika, Güney Amerika, Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir.

Geçmiş

SECUERA GÜVENLİK profesyonel bir güvenlik tarayıcı ekipman üreticisi olan 2007 yılında Hongkong'da kurulmuştur, x-ışını geliştirme ve araştırma konusunda uzmanlaşmıştır. üst marka olarak. Güvenilir bir tedarikçi olarak, kaliteli ürün üretmeye devam ediyoruz, profesyonel teknik destek veriyoruz.

21. yüzyılda, SECUERA SECURITY, Çin anakarasına tanıtıldı, 2016 yılında anakaradaki ilk Teknik İşbirliği - Shenzhen Secuera Technology Co., Ltd. ve işbirliğini imzaladı.

Pazar gelişimini karşılamak için taraflar, Shenzhen Secuera Technology Co., Ltd. şirketinin taleplerini yerine getirmek için pazarlama merkezi, marka planlaması, pazarın işleyişi, pazarlama sistemi için bilimsel kararlar almak için tüm kaynakları birleştirir, güvenliği sağlar. aktif, verimli, hızlı gelişme.

Tüm tarafları yüce idealleri olan, misafirlerini ortak bir gelişme arayışı içinde olan ve dünyanın güvenlik işine liderlik etmeye davet ediyoruz! Biz içtenlikle katılmanızı bekliyoruz!

Hizmet

Satış desteği:

Tüm soruşturma 24 saat içinde cevap verecektir! Dünyanın her yerinden hoşgeldiniz soruşturma! Size en iyi teklifi sunacağız ve ihtiyacınıza göre en iyi hizmeti sunacağız.

Teknik servis:

Teknik ekibimiz Walk Through Metal Dedektörü, X Ray Bagaj Tarayıcı, Araç Takip Sistemi altında zengin deneyime sahipti. Yeni ürünler üzerinde OEM servisi, bakım, kurulum, eğitim ve Araştırma & Geliştirme konularında destek vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Kurulum, bakım, eğitim

Tüm güvenlik ekipmanlarımız için yedek parça için iki yıl ücretsiz garanti vereceğiz. Siparişleriniz için kalıcı teknik destek sağlayacağız. Kurulum, işletme, servis sonrası ve ücretsiz hobiden ücretsiz ve ücretsiz yiyecek desteği gibi ücretsiz traning sağlarız.

Ekibimiz

Şu anda,

80 çalışanımız var, 10 Ar-Ge ekibi kurduk. QC 10 kişilik ekip.

Kendi geliştirdiği birçok ürün serisi: X Ray Tarama Sistemleri, elde tutulan metal dedektörü, metal dedektöründen geçme, Araç altı inceleme sistemi vb.

Verimli yönetim ve hızlı esnek üretim modelimize dayanarak, 3000 set X Ray Bagaj Tarayıcı, 8000 set Metal Dedektörü İle Geçiş, 100.000 adet El Tipi Metal Dedektörü, Araç Altı Gözetleme Sistemi Altında 1000 set Üretim kapasitesini kontrol edebiliyoruz. acil talep, acil üretim birimimiz işletmenizi sorunsuz bir şekilde garanti edecektir.

İletişim bilgileri