aboutus

SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED

SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: SECUERA
No. Çalışanları: 50~80
Yıllık satış: 5000000-8000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

l Shenzhen Secuera Technology Co, Ltd güvenlik ekipmanları araştırma ve geliştirme, üretim ve satış, ayrıca kişiselleştirilmiş güvenlik sistemi çözümü sağlayıcısı olan ulusal yeni bir yüksek teknoloji kuruluştur. Şirket, ürün inovasyonuna ve gelişimine büyük önem vermekte ve bağımsız araştırma ve geliştirme gücünü güçlendirmek için aktif olarak en üst düzey yetenekleri getirmektedir. Şirketimiz, güvenlik endüstrisinin önde gelen ürünlerini oluşturmak için yerli tanınmış birçok kurumla da işbirliği yapmaktadır.

Tüm kamu güvenliği çözümlerini sağlayan mükemmel bir üretici olarak, esas olarak X Ray Tarama Sistemleri, Metal Dedektörü, Yol Engelleyici, Turnike Kapısı, Park Yönetim Sistemi üretmektedir .

l Ürün kalitesini işletme hayatı olarak gören firmamız, her üretim parçasını IS O 900 1 standardına göre kontrol etmekte ve uluslararası birinci sınıf ürünlere aktif olarak yaklaşmaktadır.

l Müşterilerin gelişen taleplerini karşılamak "şirketin sürdürülebilir kalkınmasının yönüdür. Şirket, dünyanın 30 ülkesinde 1000'den fazla temsilciye, çeşitli büyük etkinlik mekanlarını, havaalanlarını kapsayan yüksek kaliteli, verimli ve kişiselleştirilmiş ürün ve hizmet sunmuştur. , istasyonlar, terminaller, eğlence merkezleri, kamu güvenlik sistemi, önemli görev devlet daireleri, büyük fabrikalar, muayene odası, alışveriş merkezleri ve insanların güvenlik kontrolüne erişimi gibi diğer alanlar, kaçak denetleme, mevcut SECUERA markası güçlü bir uluslararası müşteri tabanı inşa etti. 80'den fazla ülkede, ürünler Avrupa, Amerika, Güney Amerika, Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir.

Geçmiş

SECUERA GÜVENLİK profesyonel bir güvenlik tarayıcı ekipman üreticisi olan 2007 yılında Hongkong'da kurulmuştur, x-ışını geliştirme ve araştırma konusunda uzmanlaşmıştır. üst marka olarak. Güvenilir bir tedarikçi olarak, kaliteli ürün üretmeye devam ediyoruz, profesyonel teknik destek veriyoruz.

21. yüzyılda, SECUERA SECURITY, Çin anakarasına tanıtıldı, 2016 yılında anakaradaki ilk Teknik İşbirliği - Shenzhen Secuera Technology Co., Ltd. ve işbirliğini imzaladı.

Pazar gelişimini karşılamak için taraflar, Shenzhen Secuera Technology Co., Ltd. şirketinin taleplerini yerine getirmek için pazarlama merkezi, marka planlaması, pazarın işleyişi, pazarlama sistemi için bilimsel kararlar almak için tüm kaynakları birleştirir, güvenliği sağlar. aktif, verimli, hızlı gelişme.

Tüm tarafları yüce idealleri olan, misafirlerini ortak bir gelişme arayışı içinde olan ve dünyanın güvenlik işine liderlik etmeye davet ediyoruz! Biz içtenlikle katılmanızı bekliyoruz!

Hizmet

Satış desteği:

Tüm soruşturma 24 saat içinde cevap verecektir! Dünyanın her yerinden hoşgeldiniz soruşturma! Size en iyi teklifi sunacağız ve ihtiyacınıza göre en iyi hizmeti sunacağız.

Teknik servis:

Teknik ekibimiz Walk Through Metal Dedektörü, X Ray Bagaj Tarayıcı, Araç Takip Sistemi altında zengin deneyime sahipti. Yeni ürünler üzerinde OEM servisi, bakım, kurulum, eğitim ve Araştırma & Geliştirme konularında destek vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Kurulum, bakım, eğitim

Tüm güvenlik ekipmanlarımız için yedek parça için iki yıl ücretsiz garanti vereceğiz. Siparişleriniz için kalıcı teknik destek sağlayacağız. Kurulum, işletme, servis sonrası ve ücretsiz hobiden ücretsiz ve ücretsiz yiyecek desteği gibi ücretsiz traning sağlarız.

Ekibimiz

Şu anda,

80 çalışanımız var, 10 Ar-Ge ekibi kurduk. QC 10 kişilik ekip.

Kendi geliştirdiği birçok ürün serisi: X Ray Tarama Sistemleri, elde tutulan metal dedektörü, metal dedektöründen geçme, Araç altı inceleme sistemi vb.

Verimli yönetim ve hızlı esnek üretim modelimize dayanarak, 3000 set X Ray Bagaj Tarayıcı, 8000 set Metal Dedektörü İle Geçiş, 100.000 adet El Tipi Metal Dedektörü, Araç Altı Gözetleme Sistemi Altında 1000 set Üretim kapasitesini kontrol edebiliyoruz. acil talep, acil üretim birimimiz işletmenizi sorunsuz bir şekilde garanti edecektir.

İletişim bilgileri